DPL vs PwC SDC

DPL
10 - 4

Sytuacja PwC SDC w tabeli jest bardzo trudna i zespół ten potrzebował punktów jak tlenu, by jeszcze przedłużyć swoje szansę na uratowanie ligowego bytu. DPL znajduje się ostatnio jednak w dobrej formie i ani myślał dawać rywalom jakąkolwiek taryfę ulgową. 10 minut wystarczyło, by wyżej notowany zespół prowadził 4:0. W tym momencie losy spotkania były już właściwe rozstrzygnięte, bowiem PwC SDC nie było w stanie dogonić wyniku z tak dysponowanym przeciwnikiem. DPL jeszcze przed przerwą trafił po raz piąty, a w drugiej odsłonie meczu pozwolił sobie nieco spuścić z tonu i obraz gry stał się dużo bardziej wyrównany. Po przerwie obie drużyny grały cios za cios, choć ostatecznie nawet tę wymianę wygrali również gracze w szarych koszulkach. Mimo lepszej drugiej połowy, PwC SDC nie był w stanie odrobić strat z pierwszej części gry i poniósł kolejną porażkę, która przy wygranej STC, stawia go w bardzo trudnej sytuacji.